Szkolenia

Cech Rzemiosł Różnych w Łodzi posiada własny Ośrodek Szkoleniowy, w którym realizowane są kursy, szkolenia, spotkania informacyjne. Ośrodek dysponuje zapleczem technicznym, salą szkoleniową na ok. 50 osób oraz wyposażeniem w sprzęt umożliwiający realizację kursów zawodowych dla Rzemiosła.

Zapraszamy wszystkie firmy szkoleniowe w zakresie fryzjerstwa do korzystania z sali wyposażonej w profesjonalne myjnie fryzjerskie, stanowiska fryzjerskie z lustrami oraz podest w celu lepszej widoczności prac wykonywanych przez trenerów. Koszt przygotowania sali to zaledwie 400,00zł za jeden dzień szkolenia. Na szkolenia jeżeli  życzy sobie organizator zapraszamy róenież naszych fryzjerów i uczniów.
----------------------------------------------------------------------------
UWAGA!
młodzież, ktora ukończyła gimnazjum a nie przekroczyła wieku 18 lat.  
         
CECH RZEMIOSŁ RÓŻNYCH w Łodzi informuje, że dysponuje jeszcze
wolnymi miejscami dla zainteresowanych zdobyciem zawodu FRYZJER.
Bliższych informacji udziela Biuro Cechu w Łodzi przy ul. Traugutta 8
w godz. 9:00 - 12.00

Wdniu 31 lutego w Cechu Rzemiosł Różnych w Łodzi przy ul.Traugutta 8 odbyły się warsztaty fryzjerskie w których wzięło udział 16 osób a także 5 obserwatorów. Trenerem była Pani Anna Widłak z Warszawy. Tematem warszatów były upięcia, kompozycje z  warkczów oraz koki. Wszyscy poza pozyskanymi umiejętnościami świetnie się bawili. Przypomnę że organizatorem bezpośrednim jast Pani Anna Podlasiak. Do uczestnictwa w warsztatach było znacznie więcej osób jednak tego stypu szkolenia mają ograniczone możliwości. Dlatego też powstała lista już na następne warsztaty i zapraszam do zgłaszania sie do Pani Anny Podlasik tel. 606696830. Infomuję ze tego typu warszaty odbywają sie często a ogłoszenia znajdują sie na naszej stronie internetowej na kilka tygodni wcześniej.

Zapraszamy

Pozdrawiam Henryk Stawski

 

Script logo