Porady

                       Porady i informacje dla członków cechu udzielane są codziennie w biurze cechu w godzinach od 8,00 do 10.00.

Dowiesz się jak uzyskać refundację wynagrodzeń i zus za uczniów.

Jak uzyskać zwrot kosztów za wyszkolenie pracowników młodocianych.

Jak zostać członkiem cechu

Witam zainteresowanych działalnością Cechu Rzemiosł Róznych w Łodzi

Zapraszam do aktywnego uczestnictwa w życiu cechu. Przypominam że w wtorki są dniem "fryzjerskim" w czasie których spotykamy się wymieniając doświadczenia i korzystając z porad jakie możemy uzyskać by rozwiązać bieżące problemy, których codziennie jest niestety dużo. Poza tym miło jest pogadać towarzysko w swojej fryzjerskiej rodzinie.

 

Podaję informacje na temat pobrania druków dotyczących wniosków składanych do Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Łodzi ul. Krzemieniecka 2 w sprawie dofinansowania kosztów kształcenia pracowników młodocianych zatrudnionych w celu przygotowania zawodowego. Wnioski przyjmuje Pani Dorota Wasiak. Pani Dorota Wasiak udziela informacji szczegółowych odnośnie tej sprawy pod nr. telefonu 42-638-47-27.

Należy wejść na stronę www.uml.lodz.pl następnie kliknąć na zakładkę dofinansowanie. Na dole są poszczegóne druki do pobrania.

Zapraszam również do cechu pomogę wypełnić wnioski zarówno w sprawie zwrotu kosztów wyszkolenia uczniów jak i refundacji wynagrodzeń i ZUS uczniów.

 

Script logo