Konkursy

Szanowni Państwo !

Zarząd i Dyrekcja Cechu Rzemiosł Różnych w Łodzi z przykrością informuję, iż z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni odwołać

IX edycję Konkursu Fryzjerskiego Młodych Talentów Ziemi Łódzkiej, która miała odbyć się 04.03.2018 za co wszystkich serdecznie przepraszamy

 

 

Organizowany cyklicznie przez Cech Rzemiosł Różnych w Łodzi wspólnie z Izbą Rzemieślniczą w Łodzi Konkurs Fryzjerski Młodych Talentów Ziemi Łódzkiej jest kolejną 9 edycją. W każdym roku w pierwszą niedzielę marca spotyka się młodzież z całej Polski by w szlachetnej rywalizacji wykazać swoje umiejętności zawodu fryzjerskiego. Wyniki poszczególnych edycji konkursu świadczą o jego wysokim poziomie. Prace młodych fryzjerów a często są to uczniowie 2 i 3 roku nauki zawodu są ciekawe koncepcyjnie i stylistycznie oraz dobrze wykonane technicznie.

Celem konkursu jest twórczy rozwój zawodowy fryzjerów. Cały proces przygotowania do konkursu wymaga czasu kiedy przez ćwiczenia młodzi fryzjerzy uzyskują umiejętność profrsjonalnego wykonywania poszczególnych zabiegów. Efektem takiego działania jest nieustanny rozwój zawodowy a co za tym idzie pozyskanie własnej klienteli. Efekt konkursu jest bezpośrednią przyczyną podnoszenia kwalifikacji zawodowych i nieustanną motywacją do pracy nad sobą młodych fryzjerów.

Biorąc pod uwagę przedstawione refleksje i korzyści z udziału w konkursach fryzjerskich zapraszam wszystkich młodych fryzjerów z salonów rzemieślniczych do aktywnego udziału w IX Konkursie Fryzjerskim. Nie muszę przypominać,że czekają na Was cenne nagrody puchary i dyplomy które mogą być wystawione w salonach w których pracujecie.

Zapraszamy na IX edycję Konkursu Fryzjerskiego Młodych Talentów Ziemi Łódzkiej 04.03.2018

                                    

Szczegóły o konkursie w zakładkach - zaproszenie, regulaminy

 

Script logo